دانشجوی حسابرسی
 
رشته حسابداری گرایش حسابرسی ، مالیاتی، دولتی

انجمن حسابدارن خبره ایران
 
نوشته شده در تاريخ شنبه بیست و یکم اردیبهشت 1392 توسط  مدیریت سایت
به دلیل درخواست دوستان این مطلب به اولین لینک سایت تا زمان قطعی شدن امتحانات قرار داده میشود. هر مطلب جدید از طرف اعضای سایت با تاریخ گنجانده می شود . دوستان وهمکلاسیهای  مطالب خود را درقسمت نظرات ارائه  فرماید.

با توجه به درخواست دانشجویان طبق بخشنامه شماره 242636/2 مورخ 26/12/91 مقرر گردید نظر به حضور دانشجویان در انتخابات ریاست جمهوری، امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی جاری از روز دوشنبه 20 خرداد ماه تا روز یکشنبه 2 تیر ماه 1392 برای هیچ یک از مقاطع تحصیلی، امتحانی برگزار نگردد.

درحال حاضر امتحانات دانشجویان حسابداری از ۲ تیر تا ۲۶ تیر برگزار میشود سئوال اینجاست مسئولان دانشگاه تهران غرب ساختمان شماره ۲  باوجود این تاریخ امتحانات نیمسال دوم آیا می توانند ترم تابستانی دراین دانشگاه برگزار کنند ؟

آیا بهتر نیست تاریخ امتحانات راتا قبل از ۲۰ خرداد برگزار کنند تا بتوانیم ترم تابستان هم داشته باشیم؟

شما دانشجوی عزیز می توانید  علاوه بر نظر خود در نظر سنجی  فوق که دراین سایت به همین منظور تشکیل شده شرکت کنید.  ( این مطلب ۱۴/۱/۱۳۹۲ نوشته شد ) 

 

اطلاعات جدید:  ۹۲.۲.۴

تاریخ امتحانات به خرداد انتقال پیدا کرد . امیدوارم هر چه زودتر مسئولان برای انتخاب واحد ترم تابستان هم برنامه ریزی کنند.
تا  بلافاصله بعد از آخرین امتحان انتخاب واحد ترم تابستان را بتوانیم برگزار کنیم.

اطلاعات جدید:۹۲.۲.۲۱

ظاهرا برنامه امتحانی  قطعی شده ودوستان می توانند براساس این برنامه برنامه ریزی درسی خود را انجام دهند.

 امیدوارم مسئولان به فکر انتخاب واحد ترم تابستان هم باشند.تا ما هم بتوانیم بعد از ۶ ترم دردانشگاه خود ترم تابستانی برگزار کنیم وبه عنوان دانشجوی مهمان به دانشگاههای دیگر نرویم.


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه بیست و نهم آذر 1391 توسط  مدیریت سایت

استاد ارجمند خانم چاوش باشی انتخاب شایسته جانب عالی به عنوان پژوهشگر برتر را تبریک عرض می نمایم.

قدر دان زحمات بی دریغ شما در عرصه علم وفن آوری هستیم به حق نام پژوهشگر زیبنده  شما استاد گرامی است . امیدواریم درتمام مراحل زندگی موفق وپیروز باشید.


نوشته شده در تاريخ سه شنبه سی ام آبان 1391 توسط  مدیریت سایت

 

 

چهارده پيام عاشورايي را در ادامه بخوانید:ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه بیستم آبان 1391 توسط  مدیریت سایت

دوستان وهمکلاسیهای عزیز برنامه امتحانی  پایان ترم تغییرکرده است برای مشاهده برنامه امتحانی به سایت دانشگاه قسمت برنامه هفتگی مراجعه فرمائید.


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه سی ام شهریور 1391 توسط  مدیریت سایت
باسلام وعرض تبریک  ترم جدید تحصیلی خدمت همکلاسیها ودوستان عزیز

گردهمایی  گروه حسابداری درروز پنجشنبه مورخه ۶/۷/۱۳۹۱ از ساعت ۱۳ الی ۱۴  درخصوص برنامه های گروه درترم جدیددرمحل ساختمان شماره ۲ برگزار می گردد.

با  اطلاع رسانی به دوستان وحضور خود  گروه را در هرچه بهتر شدن برنامه های علمی وتخصصی یاری کنید.


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه بیست و سوم شهریور 1391 توسط  مدیریت سایت
 شهریه دانشگاه آزاد فقط برای ورودی های ۹۱ تغییر کرده است + تصویر جداول شهریه های سال تحصیلی ۹۱-۹۲
 
 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه هجدهم تیر 1391 توسط  مدیریت سایت
دوستان وهمکلاسیهای عزیز بعد از پیگیرها وتلاش فراوان  بچه های انجمن  حسابرسی   و نامه نگاری بالاخره بعداز چهارترم صاحب کارت دانشجویی شدیم

دانشجویان عزیز برای دریافت کارت به قسمت آموزش ساختمان شماره ۲ خانم پرویزی مراجعه  بفرمایند

 

وقابل توجه بعضی دوستان همیشه خواستن  توانستن است البته با همکاری وهمیاری همه دوستان

 


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه سی ام فروردین 1391 توسط  مدیریت سایت
کارت دانشجویی چیست؟

در چه زمانی به یک شخص این کارت تعلق میگیرد؟کاربرد این کارت چیست؟

مسئول کارت دانشجویی کدام قسمت است؟

چرا دانشگاه آزاد تهران غرب بعد ازگذشت ۴ ترم هنوز این کارت را به دانشجویان نمی دهد؟

دانشجویان ودوستان عزیز  به سئوالات  فوق جواب دهید:

 


نوشته شده در تاريخ جمعه پنجم اسفند 1390 توسط  مدیریت سایت
 مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و الحاق یک تبصره جدید به بند یکی از مواد اساسنامه دانشگاه آزاد از سوی احمدی‌نژاد به رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد ابلاغ شد.
خبرگزاری فارس: احمدی‌نژاد مصوبه جدید شورای انقلاب فرهنگی درباره ریاست دانشگاه آزاد را ابلاغ کرد

مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی از سوی محمود احمدی نژاد رئیس این شورا به آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد ابلاغ شد که متن کامل این مصوبه به شرح ذیل است.

مصوبه الحاق یک تبصره جدید به بند (هـ) ماده 12 اساسنامه دانشگاه آزاد اسلامی که در جلسه 707 مورخ 25 بهمن ماه سال 90 شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است برای اجراء ابلاغ می‌شود:

تبصره - رئیس هیئت امنا موظف است پس از تصویب انتخاب رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در شورای عالی انقلاب فرهنگی، حداکثر ظرف مدت یک ماه از تاریخ تصویب، حکم وی را صادر نماید و در صورتی که در مدت مقرر حکم رئیس دانشگاه از سوی رئیس هیئت امنا صادر نشود حکم مزبور توسط رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا با حق تفویض به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ابلاغ و صادر می‌شود.

محمود احمدی نژاد

رئیس جمهور و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی

به گزارش فارس در جلسه تاریخ 25 بهمن ماه شورای عالی انقلاب فرهنگی دو مصوبه به تصویب رسید که مهمترین آن الحاق یک تبصره جدید به ماده 12 اساسنامه دانشگاه آزاد است.

ریاست فرهاد دانشجو بر دانشگاه آزاد در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی که در تاریخ 27 دی ماه به ریاست احمدی‌نژاد برگزار شد با 24 رای مثبت به تایید رسید و پس از این مرحله قانونی طبق اساسنامه دانشگاه آزاد باید رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد حکم رئیس جدید را امضا و ابلاغ کنند که تاکنون به دلیل وقت کشی‌های مسئولان ارشد دانشگاه آزاد این امر محقق نشده است.

در نهایت شورای عالی انقلاب فرهنگی که بالاترین نهاد فرهنگی و علمی کشور است یک تبصره به ماده 12 اساسنامه دانشگاه آزاد اضافه کرد تا اگر رئیس هیئت امنا این حکم را ابلاغ و امضا نکرد حکم فوق توسط رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری صادر شود.

با توجه به الحاق این تبصره به اساسنامه دانشگاه آزاد آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد تا تاریخ 27 بهمن ماه فرصت داشت تا حکم رئیس جدید دانشگاه آزاد را ابلاغ و امضا کند که این امر تاکنون محقق نشده است و بر اساس شنیده‌های خبرنگار فارس حکم فرهاد دانشجو رئیس جدید دانشگاه آزاد طی 2 روز آینده یا از سوی احمدی نژاد و یا کامران دانشجو ابلاغ و امضا خواهد شد.

این مصوبه از سوی احمدی‌نژاد رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی به هیئت امنای دانشگاه آزاد، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیئت مؤسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای اجرا ابلاغ شده است.


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه نوزدهم بهمن 1390 توسط  مدیریت سایت
دوستان عزیز کلاس آمار وکاربرد آن درمدیریت مشخصه ۴۶۱ ودرس ریاضیات وکاربردآن درمدیریت  مشخصه۴۶۷ که با استاد لادن آرمان بود بدون دلیل   با خانوم اعظم قاسمپور ارائه دادنده اند . خیلی از درسهای عمومی هم کنسل ویا به روزهای دیگر انتقال داده شده است

حال سئوال  اینجاست دلیل این اعمال را چی میدانید ؟ آیا اینگونه ازاعمال به رشدعلمی و احترام به انتخاب دانشجو تاثیری دارد؟ لطفا جواب  ونظرات وپیشنهادات خود را بنویسید.


نوشته شده در تاريخ یکشنبه شانزدهم بهمن 1390 توسط  مدیریت سایت
باسلام و آرزوی سلامتی خدمت دوستان وهمکلاسیهای عزیز

دوستان عزیز  باتوجه به اینکه درترم جدید اسامی برخی اساتید گرامی برای شما ودوستانتان نا آشناست لذا اسامی برخی از استاد را  در این لیست مشاهده می کنید. لطفا درصورتیکه با اساتید ذکر شده آشنایی ویا درترم گذشته با این استاد کلاس داشته اید  در قسمت نظرات توضیح دهید چون خیلی از دوستان وهمکلاسیها میخواهند با نحوه آموزش وشیوه تدریس این استاد آشنا بشوند از همکاری شما کمال تشکر را دارم( مدیریت  سایت)

حسابداری  صنعتی ومیانه ۱

جمال عادلزاده ـ  علی سجادی پناه ـ عبدالرضا شاکری ـ محمود آقا جعفری -معصومه محمد رضایی

 آمار وکاربرد آن در مدیریت و ریاضیات ۲

علی اکبر زندی  ـ  لادن آرمان - نازی عباچی- اعظم قاسمپور ـ خانوم شیر افکن

پول وارز وبانکداری

سارا مرعشی علی آبادی ـ فرزانه چاوشی باشی ـ فاطمه گوهریان ـ  کامیار

 


نوشته شده در تاريخ سه شنبه بیست و هفتم دی 1390 توسط  مدیریت سایت
در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی که امروز در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، فرهاد دانشجو با رأی اکثریت اعضای این شورا رئیس دانشگاه آزاد شد.
خبرگزاری فارس: فرهاد دانشجو رسماً رئیس دانشگاه آزاد شد

 در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی برای بررسی تأیید ریاست فرهاد دانشجو در دانشگاه آزاد که بعد از ظهر امروز و به ریاست محمود احمدی‌نژاد رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، فرهاد دانشجو با رأی اکثریت اعضای این شورا به عنوان رئیس دانشگاه آزاد انتخاب شد.

فرهاد دانشجو در دومین جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد که روز چهارشنبه 21 دی در دفتر هیئت امنای دانشگاه آزاد برگزار شد، با رأی اکثریت اعضای این هیئت به عنوان رئیس پیشنهادی دانشگاه آزاد انتخاب شده و به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی شده بود.


.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین افرادی