دانشجوی حسابرسی
 
رشته حسابداری گرایش حسابرسی ، مالیاتی، دولتی

انجمن حسابدارن خبره ایران
 
نوشته شده در تاريخ شنبه بیست و یکم اردیبهشت 1392 توسط  مدیریت سایت
به دلیل درخواست دوستان این مطلب به اولین لینک سایت تا زمان قطعی شدن امتحانات قرار داده میشود. هر مطلب جدید از طرف اعضای سایت با تاریخ گنجانده می شود . دوستان وهمکلاسیهای  مطالب خود را درقسمت نظرات ارائه  فرماید.

با توجه به درخواست دانشجویان طبق بخشنامه شماره 242636/2 مورخ 26/12/91 مقرر گردید نظر به حضور دانشجویان در انتخابات ریاست جمهوری، امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی جاری از روز دوشنبه 20 خرداد ماه تا روز یکشنبه 2 تیر ماه 1392 برای هیچ یک از مقاطع تحصیلی، امتحانی برگزار نگردد.

درحال حاضر امتحانات دانشجویان حسابداری از ۲ تیر تا ۲۶ تیر برگزار میشود سئوال اینجاست مسئولان دانشگاه تهران غرب ساختمان شماره ۲  باوجود این تاریخ امتحانات نیمسال دوم آیا می توانند ترم تابستانی دراین دانشگاه برگزار کنند ؟

آیا بهتر نیست تاریخ امتحانات راتا قبل از ۲۰ خرداد برگزار کنند تا بتوانیم ترم تابستان هم داشته باشیم؟

شما دانشجوی عزیز می توانید  علاوه بر نظر خود در نظر سنجی  فوق که دراین سایت به همین منظور تشکیل شده شرکت کنید.  ( این مطلب ۱۴/۱/۱۳۹۲ نوشته شد ) 

 

اطلاعات جدید:  ۹۲.۲.۴

تاریخ امتحانات به خرداد انتقال پیدا کرد . امیدوارم هر چه زودتر مسئولان برای انتخاب واحد ترم تابستان هم برنامه ریزی کنند.
تا  بلافاصله بعد از آخرین امتحان انتخاب واحد ترم تابستان را بتوانیم برگزار کنیم.

اطلاعات جدید:۹۲.۲.۲۱

ظاهرا برنامه امتحانی  قطعی شده ودوستان می توانند براساس این برنامه برنامه ریزی درسی خود را انجام دهند.

 امیدوارم مسئولان به فکر انتخاب واحد ترم تابستان هم باشند.تا ما هم بتوانیم بعد از ۶ ترم دردانشگاه خود ترم تابستانی برگزار کنیم وبه عنوان دانشجوی مهمان به دانشگاههای دیگر نرویم.


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه بیست و نهم آذر 1391 توسط  مدیریت سایت

استاد ارجمند خانم چاوش باشی انتخاب شایسته جانب عالی به عنوان پژوهشگر برتر را تبریک عرض می نمایم.

قدر دان زحمات بی دریغ شما در عرصه علم وفن آوری هستیم به حق نام پژوهشگر زیبنده  شما استاد گرامی است . امیدواریم درتمام مراحل زندگی موفق وپیروز باشید.


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه پانزدهم آذر 1391 توسط  مدیریت سایت
 
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه پانزدهم آذر 1391 توسط  مدیریت سایت
روز جهانی حسابداری را به تمام استاید وبه تمام دانشجویان حسابداری تبریک عرض میکنم

فدراسيون بين المللي حسابداران(IFAC ) در سال 2007 و در سي امين سالروز تاسيس خود دومين يكشنبه ماه دسامبر (اواخر آذر) هرسال را به عنوان هفته جهاني حسابداري انتخاب و به تمام اعضاي خود در سراسر جهان پيشنهاد كرده كه در اين هفته با برگزاري مراسم ويژه اي از حسابداران تجليل به عمل آورند و از سوي ديگر حرفه حسابداري و نقش حسابداران را در فعاليتهاي اقتصادي و اجتماعي به عموم بشناسانند.
اين فدراسيون هرسال از دبيركل جوامع حرفه اي عضو براي گردهمايي در يكي از كشورها و به ميزباني انجمن يا جامعه آن كشور دعوت به عمل مي آورد كه در سال جاري اين گردهمايي در 18و 19 آذر ماه دركشور ايتاليا برگزار مي شود.
براساس اين گزارش، اين فدراسيون داراي 163 انجمن حرفه اي عضو از 125 كشور جهان است و جمعا حدود 5/2 ميليون نفر از حسابداران را نمايندگي مي كند.


نوشته شده در تاريخ دوشنبه هفدهم مهر 1391 توسط  مدیریت سایت
باسلام خدمت همکلاسیهای عزیز

دوستانی که با استادمحمود آقا جعفری درس میانه ۲ را گرفته اند  درصورتی که استاندارد های شماره ۲٬۶٬۱۴٬۱۵ رانیاز دارند از روز دوشنبه به قسمت انتشارات مراجعه کنند .

 


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه سی ام شهریور 1391 توسط  مدیریت سایت
باسلام وعرض تبریک  ترم جدید تحصیلی خدمت همکلاسیها ودوستان عزیز

گردهمایی  گروه حسابداری درروز پنجشنبه مورخه ۶/۷/۱۳۹۱ از ساعت ۱۳ الی ۱۴  درخصوص برنامه های گروه درترم جدیددرمحل ساختمان شماره ۲ برگزار می گردد.

با  اطلاع رسانی به دوستان وحضور خود  گروه را در هرچه بهتر شدن برنامه های علمی وتخصصی یاری کنید.


نوشته شده در تاريخ سه شنبه بیست و هشتم شهریور 1391 توسط  مدیریت سایت
 دوستان عزیز در صورتیکه با اساتید زیر کلاس داشته اید نظر خود رادرمورد شیوه تدریس این اساتیدبیان کنید تا دوستان وهمکلاسیها برای انتخاب واحد با راهنمایی شما اساتید مورد نظر خود را انتخاب کنند. 

اصول و مباني تنظيم بودجه دولتي  ( گوهريان فاطمه )

حسابداري صنعتي (2) (عادلزاده جمال ـ پهلوان مرتضي )

حسابداري ميانه(2) ( آقاجعفري محمود- عبدي مجيد  )

حسابرسي (1) (فاضلي احمد)

آمار و كاربرد آن درمديريت ( اسفندياري فر حسن - سپيده سجادي نائيني )

رياضيات وکاربرد آن در مدريت (2) ( شيرافكن آزاده ـ گرائي معصومه - اعظم قاسم پور )

مباني وکاربردکامپيوتردرمديريت ( مرضي ونوس )


نوشته شده در تاريخ یکشنبه هجدهم تیر 1391 توسط  مدیریت سایت
دوستان وهمکلاسیهای عزیز بعد از پیگیرها وتلاش فراوان  بچه های انجمن  حسابرسی   و نامه نگاری بالاخره بعداز چهارترم صاحب کارت دانشجویی شدیم

دانشجویان عزیز برای دریافت کارت به قسمت آموزش ساختمان شماره ۲ خانم پرویزی مراجعه  بفرمایند

 

وقابل توجه بعضی دوستان همیشه خواستن  توانستن است البته با همکاری وهمیاری همه دوستان

 


نوشته شده در تاريخ جمعه دوم تیر 1391 توسط  مدیریت سایت
واریز هزاران پوند به حساب "واحد آکسفورد"ی که وجود نداشته است

خبرگزاری فارس: معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد گفت: ماهانه هزاران پوند به حساب واحد آکسفورد دانشگاه آزاد در کشور انگلستان ریخته می‌شد که بعدها معلوم شد چنین دانشگاهی وجود ندارد.

خبرگزاری فارس: واریز هزاران پوند به حساب "واحد آکسفورد"ی که وجود نداشته است

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، فرهاد دانشجو رییس دانشگاه آزاداسلامی به همراه هیئت رییسه این دانشگاه و جمعی از معاونان و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز (پنجشنبه) به دیدار آیت الله نوری همدانی از مراجع عظام تقلید در قم رفتند.

محمدمهدی مظاهری معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در این دیدار با اشاره به برنامه‌های دانشگاه آزاد در سال جاری و کارهای صورت گرفته تاکنون، گفت: بهره‌برداری از 27 مسجد در واحدهای دانشگاه آزاد در سال جاری و اجرای برنامه‌های فرهنگی قرآن و عترت و مسابقات فرهنگی با شرکت اساتید و دانشجویان و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب از اهم برنامه‌های فرهنگی دانشگاه اسلامی است.

همچنین عبدالله افشار معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی در سخنانی به تبیین اهمیت پژوهش و فناوری پرداخت و گفت:‌ امیداوریم بتوانیم برنامه‌های خود را در زمینه‌های گسترش پژوهش و فناوری در واحدهای دانشگاه آزاد همراه با توسعه پارک‌های علم و ‌فناوری و مراکز رشد اجرایی کنیم.

در ادامه‌ این دیدار بلندی معاون آموزشی دانشگاه در سخنانی با تاکید بر مسایل فرهنگی و توسعه‌ هدفمند در حوزه آموزشی، گفت: طرح جامع آموزشی و برنامه 5 ساله آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی مدون می‌شود.

وی افزود: اصلاح هرم هیات علمی، ارتقای اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد و  افزایش جذب از مهمترین برنامه‌ها در این رابطه ست.

بلندی یادآور شد: بازنگری برنامه‌های درسی با سه رویکرد پاسخ به نیاز بازار کار، آموزش برای همه و در همه جا و ورود به فناوری‌های روز باید صورت گیرد.

خجسته معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه این دیدار در سخنانی گفت: در زمانی که مسئولیت را پذیرفتم از کارکنان مالی و خزانه‌دار هیات امنا خواستم که تراز مالی دانشگاه را دربیاورند که بدهی 26 هزار میلیارد ریالی به امضا و تایید امور‌مالی دانشگاه و خزانه‌دار هیات امنا رسیده است.

وی در خصوص وضعیت برخی واحدهای بین‌المللی دانشگاه آزاد گفت: متاسفانه ماهانه هزاران پوند به حساب واحد آکسفورد در کشور انگلستان پرداخت می‌شد که بعدها معلوم شد چنین دانشگاهی وجود ندارد، از سوی دیگر دانشگاه آزاد واحد امارات نیز از نظر فرهنگی در وضعیت مناسبی قرار نداشت که اقدامات زیادی در جهت اصلاح آن صورت گرفته است.


نوشته شده در تاريخ شنبه بیست و هفتم خرداد 1391 توسط  مدیریت سایت


برای دریافت فایل بر روی تصویر زیر کلیک کنید

 
رمز فایل با حروف کوچک : wtiau.blogsky.com

.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : حسین افرادی